Хронікерс

Гарячі українські новини

Суд відправив Дубінського під цілодобовий домашній арешт

У понеділок, 6 листопада, Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід нардепу Олександру Дубінському у справі про організацію схеми для виїзду ухилянтів за кордон

Про це повідомляє “Суспільне”, передає Хронікерс.

Суд частково задовольнив прохання прокурора у справі. Дубінському призначили цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета. Відлучатися можна буде лише до медиків та в укриття під час повітряних тривог.

Прокурор розповів, що нардеп підозрюється в тому, що змовився з головою ГО “Медіаоборона” Оберенчуком та із 7 липня організував незаконну переправу через кордон – щоб допомогти виїхати своєму родичу на прізвище Базюк. Той хотів працевлаштуватися за кордоном. Був й особистий інтерес для Дубінського – перегнати автомобіль із Кишинева (Молдова) до Відня (Австрія). Базюка зареєстрували в системі “Шлях” як водія-волонтера, який перевозить гуманітарну допомогу. Базюк виїхав 22 липня.

Дубінський заявляє, що справа проти нього – спроба припинити критику влади в умовах війни, адже у своїх соцмережах нардеп часто висловлювався щодо розкрадання державного бюджету. “Зараз ви є свідками намагання зупинити право на критику влади”, – сказав парламентар.