Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

В Україні готують до відкриття новий табір для російських військовополонених

Кількість полонених не зменшується через небажання росіян проводити обміни

Через велику кількість російських військовополонених найближчим часом в Україні відкривається новий табір для утримання військовополонених. Про це повідомляється у телеграм-каналі проекту “Хочу жити”, передає Хронікерс.

Зазначається, що збільшення кількості військовополонених пов’язане як із ситуацією на фронті, що погіршується мотивацією російських солдатів, так і через блокування обмінів військовополоненими російською стороною.

“Як і у випадку з табором “Захід-1”, умови у новому таборі відповідатимуть усім вимогам норм міжнародного гуманітарного права. Російських військових забезпечать медичною допомогою, триразовим харчуванням, зв’язком із рідними, а також постійним доступом до представників Міжнародного комітету Червоного хреста. Сам табір перебуває у глибокому тилу, оскільки це передбачено Женевськими конвенціями”, – йдеться у повідомлені.