Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У ГУР заявили, що Росія використовує атаки на Ізраїль, як складову війни проти Україні

Путінський режим активно взаємодіє з угрупуванням ХАМАС на різних рівнях

Представник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що війну в Ізраїлі слід вважати частиною російської політики, у тому числі пов’язану із Україною. Про це Юсов сказав в інтерв’ю РБК-Україна, передає Хронікерс.

“Існують підтверджена інформація про передачу росією окремих зразків трофейних озброєнь, насамперед стрілецької зброї бойовикам ХАМАСу з тим, щоби пізніше звинуватити Україну у нібито продажі і постачання західного озброєння. Але ці самі трофейні зразки були передані різними каналами ще до атаки ХАМАСу на Ізраїль. Думаю, що тут висновки можна зробити самостійно”, – сказав він.

За його словами, підготовку терористів вели за учісти не тільки найманців ПВК “Вагнер”, але й інших ПВК.

“Вагнерівці” використовувалися як канали зв’язку, як канали для передачі інформації, для тренувань з передачі досвіду російсько-української війни. І те, як застосовуються, зокрема, безпілотники проти ізраїльської бронетехніки – це яскраве цьому підтвердження”, – зазначив Юсов.