Хронікерс

Гарячі українські новини

Республіканці вимагають від Байдена і Зеленського надати чітку стратегію перемоги та її ціну

Конгресмени загрожують не голосувати за виділення коштів України, якщо Байден не відповість на їхні питання

Конгресмен від Республіканської партії Майк Гарсіа разом із однопартійцями надіслали лист президенту США Джо Байдену з вимогою чітко окреслити цілі США у війні в Україні, а також зажадали від нього і президента України Володимира Зеленського надати чітку стратегію перемоги, передає Хронікерс.

У листі зазначається, що Байден і Зеленський і Байден мають чітко повідомити, чому ситуація у війні зайшла в глухий кут і що треба для виходу з нього. При цьому зазначається, що стратегія «ми з вами, поки не переможемо“ не є стратегією перемоги.

У листі також вимагають надати передбачувану ціну майбутньої перемоги, терміни, коли вона настане, а Байден та глава Пентагону Ллойд Остін мають чітко інформувати американський народ про стан війни в Україні.

Крім того, від Байдена хочуть почути, чи збігаються позиції США і України щодо деокупації Криму, яка зброя може реально допомогти і наголошується на необхідності повномасштабних санкцій проти рф.

Республіканці зазначають, щ опоки не отримають відповіді на свої питання, не бачать сенсу голосувати за виділення коштів на підтримку України.