Хронікерс

Гарячі українські новини

Вінницькі чиновники та політики повинні звітувати про джерела коштів, з яких допомагають ЗСУ, – Петиція

У Вінниці хочуть зобов’язати посадовців та політиків вказувати джерела допомоги ЗСУ, якщо на це йдуть кошти з бюджету міста

Політиків та чиновників Вінниці хочуть зобов’язати вказувати джерело фінансування, якщо вони допомагали ЗСУ коштом громади. Відповідну петицію в Єдиній системі електронних петицій зареєстрував засновник БФ “Український Альянс” та партнер громадського об’єднання “Ми – Вінничани” Микола Філонов, передає Хронікерс.

Зокрема, благодійник вважає, що спрямовувати гроші платників податків на потреби ЗСУ – це обов’язок місцевої влади, а не привілей. Але Філонов стверджує, що почастішали випадки, коли посадовці піаряться передачею військової техніки захисникам, яку закупили за гроші місцевого бюджету.

Відтак, щоб такого не було, Микола Філонов пропонує три рішення.

По-перше, на офіційних сайтах Вінницької міськради писати, за які гроші була придбана допомога українській армії – бюджетних, спонсорських, міжнародних грантів, міжнародної допомоги, або приватних.

По-друге, Департамент у справах ЗМІ має контролювати медіа, щоб вони не надавали неправдиву інформацію про таку передачу.

По-третє, міський голова має вказувати джерела фінансування такої допомоги на власних інформаційних майданчиках.