Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Троє жителів Вінниччини роками торгували контрафактним алкоголем: Заробили мільйони

Працівники ДБР викрили трьох жителів Могилів-Подільського, що організували розгалужену схему продажу нелегального алкоголю на мільйони гривень по всій території України

Держбюро розслідувань перевіряє можливу причетність до схеми правоохоронців, які могли прикривати нелегальний алкобізнес, передає Хронікерс з посиланням на пресслужбу ДБР.

Злочинна група працювала над розвитком незаконного бізнесу майже 10 років. Контрафактний алкоголь вироблявся у промислових масштабах. Чоловіки створили інтернет-сайти, через які продавали підроблений алкоголь відомих марок. Доставлення здійснювалося через поштових операторів.

Щоденний оборот товару сягав до 300 тис. грн, а щомісячно ділки збагачувались на понад 9 млн грн. Отримані кошти учасники схеми вкладали у нерухомість та елітний транспорт. Вони придбали 5 квартир у Києві, 3 будинки та 1 квартиру у Вінниці, а також елітні автівки загальною вартістю приблизно 15 млн гривень.

ДБР документувало діяльність зловмисників із жовтня 2022 року. За цей час у Могилів-Подільському правоохоронці викрили не один підпільний бізнес з продажу алкоголю, але ключовим фігурантам вдавалося залишатися “в тіні”.

24 жовтня 2023 року працівники ДБР провели низку обшуків за місцем проживання та в автомобілях ділків. Було вилучено чорнову бухгалтерію, телефони та комп’ютерну техніку.

Наразі усім трьом фігурантам повідомлено про підозру за фактом незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 204 КК України). Крім того, вирішується питання щодо повідомлення особам про підозру у легалізації доходів, отриманих від протиправної діяльності (ст. 209 КК України). Зловмисникам може загрожувати до 6 років позбавлення волі.