Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Не так зрозумів команду: Російський пілот ледь не збив британський літак-розвідник

Над Чорним морем Су-27 завдав ракетного удару по літаку британських ВПС, але не влучив

У 2022 році у небі над Чорним морем стався повітряний інцидент – пілот російського Су-27 атакував ракетами британський літак-розвідник, на борту якого перебувало 30 людей, передає Хронікерс з посиланням на ВВС.

Інцидент стався 29 вересня минулого року, коли два російські винищувачі перебували у небі і помітили літак королівських ВПС RC-135 Rivet Joint. Коли росіяни наблизилися до британського повітряного судна, вони почули команду диспетчера “У вас є ціль”. Один з пілотів зрозумів це як команду відкрити вогонь і випустив ракету, вона не навелася на ціль.

При цьому пілот іншого російського Су-27 почав конфліктувати з колегою, зазначивши, що прямої команди відкривати вогонь не було. Проте той вдруге випустив ракету, але вона просто впала.

Після цього росіяни звернулися до Великої Британії, пояснивши інцидент технічною несправністю і конфлікт було залагоджено.