Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

МЗС України зробило заяву щодо проведення Росією незаконних виборів на тимчсово окупованих територіях

Міжнародну спільноту закликали засудити проведення фейкових виборів на окупованих територіях

Міністерство закордонних справ України виступило із заявою щодо проведення так званих “виборів” до місцевих окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих частинах територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України, а також Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. Про це йдеться в офіційній заяві МЗС, передає Хронікерс.

“Зазначені дії рф грубо порушують суверенітет та територіальну цілісність України, українське законодавство та норми міжнародного права, зокрема Статут ООН. МЗС України закликає міжнародних партнерів засудити нікчемні і свавільні дії росії та не визнавати легітимність жодної “адміністрації”, яка буде створена за підсумками незаконних виборів, так само як і будь-які рішення, які будуть ними ухвалюватися”, – йдеться у заяві.

У МЗС також підкреслили, що особи, причетні до проведення цих псевдовиборів, включаючи керівництво рф, представників окупаційних адміністрацій та виборчих структур мають бути притягнуті до відповідальності. Ініціюємо також накладення на них нових міжнародних санкцій.