Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Били кулаком по обличчю: У Польщі побили 16-річну українку та її однолітка

Компанія напала у Польщі на українських підлітків і жорстоко їх побила

У польському Гданську стався інцидент – поліція затримала трьох осіб за підозрою у побитті двох українських підлітків. Про це повідомляє “Європейська правда”, передає Хронікерс.

Повідомляється, що 26-річна жінка підійшла до 16-річної українки і безпричинно почала бити її кулаками по обличчю і голові. Крім того, вона кинула в неї телефон дівчини.

За подругу заступився одноліток, за що на нього напали двоє чоловіків. Зловмисники кілька разів вдарили і душили його, розбивши при цьому окуляри.

Співробітники поліції прибули на місце події, і під час втручання потерпіла вказала на жінку, яка напала на неї раніше. Поліцейські негайно затримали її.

Жінка була п’яна, їй висунули звинувачення у заподіянні тілесних ушкоджень середньої тяжкості та матеріальних збитків. Згодом у гданському районі Стоги затримали 28-річного жителя міста. Вчора був затриманий також 43-річний чоловік.

За заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості затриманим загрожує до п’яти років позбавлення волі. Таке ж покарання передбачено за пошкодження майна. За участь у побитті передбачено покарання до трьох років позбавлення волі.