Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Петиція про накладання вето на законопроект про е-декларування набрала необхідну кількість голосів

Лише за добу петиція проти ухваленого Радою законопроекту набрала поонад 60 тисяч голосів

Петиція з вимогою накласти вето на законопроект №9534 щодо повернення е-декларацій і відправити його на доопрацювання з вимогою відкрити реєстр декларацій чиновників набрала необхідну кількість голосів менш ніж за добу, передає Хронікерс.

“5 вересня 2023 року народні депутати України ухвалили у другому читанні законопроєкт №9534. Він нібито мав відновити декларування чиновників. Проте найголовнішу вимогу суспільства – відкрити дані про “воєнні” статки чиновників – він не виконав. Лишивши інформацію про статки влади закритою ще на рік. А отже, позбавили громадян та журналістів інструменту контролю за діями посадовців та головного запобіжника корупції під час війни. Таким кроком народні депутати пішли проти заяв Європейського Союзу, послів G7 та депутатів Європарламенту”, – йдеться у тексті. Станом на обід 7 вересня птеицію підписали майже 64 тисячі українців.