Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Справа про вбивство поліцейським чоловіка у Дніпрі: З’явилися нові подробиці щодо патрульних

У жінки-поліцейської після нападу численні травми, вона у лікарні

Патрульний, який у Дніпрі застрелив чоловіка, який побив його та напарницю під час затримання, служить у поліції 4 роки, і на даний час йому 21 рік, передає Хронікерс.

Його напарниці 26 років, і вона служить у правоохоронних органах третій рік. На даний час вона перебуває у лікарні з переламаним носом та травмами обличчя.

Адвокатка затриманого патрульного Юлія Сегеда повідомила, що не бачить причин тримати його під вартою.

“Він затриманий. Буде суд, на якому буде обиратись запобіжний захід. Звісно, моя думка що немає жодної підстави тримати його під вартою”, – сказала вона.

Разом з тим, у ДБР заявили, що результати експертизи щодо наявності у крові загиблого чоловіка алкоголю, поки що не готові. Хоча у ЗМІ з’явилася інформація, що зміст алкоголю в крові значно перевищував допустимі норми.

Стало також відомо, що по гарячих слідах відсторонено від виконання обов’язків 4 працівників поліції – двох патрульних, які безпосередньо були на місці події та їхніх керівників – командира роти та командира батальйону.