Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Веніславський пропонує мобілізувати студентів, які здобувають другу освіту

У Верховній Раді можуть зменшити коло осіб, які мають право на відстрочку від мобілізації

Член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський вважає, що слід ухвалити рішення, яке б дозволило мобілізувати здобувачів другої і вище вищої освіти. Про це Веніславський сказав в інтерв’ю “Українським новинам”, передає Хронікерс.

“Я думаю, що абсолютно справедливо в умовах війни обмежити однією вищою освітою. Якщо людина здобуває третю, четверту вищу освіту, то це точно не може бути підставою для відстрочки під час воєнного стану. Людина навчається на денній формі у будь-якому віці і має право на відстрочку, але ми розуміємо, що є зловживання… Навіть у багатьох закордонних вищих навчальних закладах відкрили цілі факультети, тому що це заробляння грошей, та і в Україні також почали відкривати. Це те, що потребує редагування, оскільки ми розуміємо, що є зловживання”, – розповів нардеп”, – сказав нардеп.