Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

В ОП повідомила, компонентів виробництва якої країни знаходять в російських безпілотниках

Україна наполягає на посиленні контролю над компонентами для виробництва БПЛА

Міжнародна робоча група Єрмака-Макфола вивчила 174 іноземні компоненти, вилучені з трьох моделей БПЛА, які використовують російські війська на полі бою в Україні, передає Хронікерс з посиланням на Офіс президента.

Зокрема, російська армія регулярно застосовує три основні моделі безпілотників: «Шахед-136/131», “Ланцет” і “Орлан-10”. Водночас росія у процесі виготовлення БПЛА все ще значною мірою покладається на компоненти іноземного виробництва, зокрема мікроелектроніку.

Згідно з дослідженням Міжнародної робочої групи, основним постачальником критично важливих компонентів для російських дронів є Китай, на який припадає 67% поставок, причому 17% із них відбуваються через Гонконг. На Туреччину та Об’єднані Арабські Емірати припадає 5% та 2% компонентів відповідно. Також у дронах були виявлені складники, вироблені в Японії, Республіці Корея, Швейцарії та інших країнах, зокрема процесори, мікросхеми, транзистори та інші життєво важливі компоненти.