Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Харківщині керівництво ТЦК нарахувало космічну зарплату неіснуючій працівниці

Працівників одного з ТЦК у Харківській області упіймали на привласнені коштів

На Харківщині правоохоронці повідомили про підозру начальнику районного ТЦК, а також начальнику кадрового забезпечення через нарахування 700 тис. грн зарплати фіктивному працівнику. Про це повідомля Нацполіція, передає Хронікерс.

Як встановило слідство, на початку березня 2022 року начальник районного військкомату мобілізував жінку-підприємця, керуючись корисливою метою. За сприяння начальника відділу комплектування та кадрового забезпечення жінку оформили для проходження служби до районного військкомату. Керівництво РТЦК підписувало офіційні документи про нарахування заробітної плати своїй колезі, яка фактично не зʼявлялася на робочому місці й не виконувала свої посадові обовʼязки. За рік та чотири з половиною місяці служби у військкоматі, жінці незаконно нараховували зарплатню із надбавками і преміями — загальна сума нарахувань склала близько 700 тис. грн.

Правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем роботи фігурантів у приміщенні РТЦК та СП, де виявили документацію, що підтверджує фіктивне прийняття на роботу особу-підприємця та її звільнення.

На підставі зібраних доказів службовим особам повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.