Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Російське ІПСО: Харківська ОВА спростувала вихід ЗСУ з Куп’янська

Окупанти розповсюджують інформацію про падіння Синьківки

Речниця Харківської ОВА Олена Шаповал заявила, що повідомлення російських провоєнних телеграм-каналів про нібито окупацію населеного пункту Синьківка в Харківській області поблизу Куп’янська не відповідають дійсності. Про це Шаповал сказала в коментарі “Радіо Свобода”, передає Хронікерс.

“Насправді Синьківка – під контролем ЗСУ. У Синьківці проживає шестеро людей. Дуже добре, що більшість населення все-таки евакуювалися. Тому що лінія фронту проходить дуже близько. Цей населений пункт – під постійними обстрілами. Але ми надаємо гуманітарку і в наближені населені пункти, і в Синьківку в тому числі. Тобто наші органи місцевої влади всі працюють на місцях. Просимо не вірити російській пропаганді, тому що і голова міської військової адміністрації і районної – всі на місцях. Всі кожного дня працюють забезпечують населення всім необхідним”, – сказала Шаповал.

За її словами, адміністрація працює у Куп’янську, але інші деталі розповісти відмовилася, щоб не нашкодити ЗСУ.