Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

ППО і концепція Сил оборони: Резніков розповів про майбутній “Рамштайн”

У вересні відбудеться чергове засідання у форматі “Рамштайн”, де розглянуть першочергові потреби ЗСУ

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що наступне засідання у форматі «Рамштайн» відбудеться з 18 вересня упродовж тижня у режимі офлайн, тобто очний. Про це Резніков сказав в ефірі 24 телеканалу, передає Хронікерс.

“Пріоритетом для нас залишається протиповітряна оборона зі всіма її складовими. Більше систем – більше ракет, радарів. Також авіація як частина протиповітряної оборони. Друга річ – це артилерія та амуніція до неї, боєприпаси. Третя річ – це, як я кажу, “сталевий кулак” – бронетехніка усіх видів: від бронетранспортерів, броньовиків, танків, броньованих Медеваків – автомобіль для евакуації поранених, та всі види запчастин до них”, – сказав Резніков.

Крім того, зазначив Резніков, мова йде також про обговорення концепції Сил оборони.

“Це означає, що наші партнери теж мають розуміти, як їм довгий горизонт планування визначати у себе: свої бюджети, розгін свого виробництва. Вони нас підтримуватимуть, але кожна країна повинна розуміти, у чому. Якщо, припустимо, у нас 2 типи Leopard: Leopard 1 та Leopard 2. Що це означає? А це означає, що на базі Leopard 1, на його шасі їздить Gepard, броньована машина Marder. Тобто хтось має ремонтувати, обслуговувати. Leopard 2 теж хтось має обслуговувати”, – сказав міністр оборони.