Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Звільнення обласних воєнкомів: Зеленський підписав указ

Начальники ТЦК СП в областях залишилися без посад де-юре

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким звільнив з посад керівників обласних ТЦК СП. Про це повідомляє Офіс президента, передає Хронікерс.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2023 року “Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України””, – ідеться в документі. 

У рішенні РНБО, затвердженому 11 серпня 2023 року, зазначається: “Рекомендувати Головнокомандувачеві Збройних Сил України прийняти рішення щодо перебування на посадах керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України, припинивши практику їх ротацій. Призначати за рекомендаціями командувачів (командирів) оперативно-тактичних угруповань, оперативно-стратегічних угруповань військ (сил) на посади керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України осіб офіцерського складу, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, та за умови проходження ними перевірки Службою безпеки України”.