Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Влада Києва розраховує підняти тариф на проїзд у громадському транспорті до 30 грн

У КМДА розраховують пересадити мешканців столиці на екологічний громадський транспорт

Директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор повідомив, що влада столиці планує з часом замінити маршрутки тролейбусами, але для цього потрібно підвищити вартість проїзду. Про це Кандибор сказав в інтерв’ю “Радіо Київ – 98 FM”, передає Хронікерс.

“Заміна маршруток на тролейбуси з автономним ходом є реальною, але це можна зробити тільки після підвищення вартості проїзду. Потрібно спочатку підняти тариф з 8 до 30 грн, а потім уже починати наводити транспорт у належний стан – замінювати всі приватні маршрути на комунальний транспорт”, – сказав він.

За його словами, слід з’єднати тролейбусом лівий і правий берег Києва, де розрив між маршрутами становить 11 кілометрів.

“Тролейбус під’їжджає до кінця контактної мережі, опускає пантограф, переїжджає на інший берег, піднімає пантограф і їде далі. За допомогою таких тролейбусів можна буде продовжити маршрути з Києва до Коцюбинського, Броварів, Бучі”, – сказав чиновник.