Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Росії стверджують, що Путін ухвалив рішення підірвати ЗАЕС

Росіяни вважають, що одночасно буде серія терактів на Курській та Запорізькій АЕС

Російський диктатор путін ухвалив рішення про створення штучної техногенної катастрофи на Курській та Запорізькій АЕС, при цьому теракти мають статися одночасно. Про це повідомляє ТСН з посиланням на російські телеграм-канали, близькі до Кремля.

За даними видання, путін дав розпорядження відновити підготовку, а реалізація планується на кінець серпня-початок вересня. Декілька спроб “ворожих” безпілотних літальних апаратів, нібито мають атакувати АЕС з метою показати “готовність” української сторони до ядерного терору.

“Російським керівництвом подвійну катастрофу буде оголошено “терористичною атакою” на ядерні об’єкти, в чому звинуватить Україну. Путін готовий піти на колосальні жертви серед мирного населення, забруднивши радіацією величезні частини території росії, України, Білорусі та інших країн заради виходу зі стратегічного глухого кута”, – зазначає видання.