Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У Держприкордонслужбі повідомили, як посилять контроль за виїздом чоловіків за кордон

ДПСУ і Міноборони об’єднали зусилля для запобігання незаконному виїзду чоловіків за межі країни

Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що ДПСУ і Міноборони зробили більш ефективною роботу щодо інформаційного обміну між базою даних ДПСУ і Єдиним державним реєстром призовників і військовозобов’язаних, щоб унеможливити спроби незаконного перетину кордону, використовуючи підробні документи. Про це Демченко сказав у коментарі “Українській правді”, передає Хронікерс.

“Від часу повномасштабного вторгнення РФ в пунктах пропуску було викрито більше 6100 осіб, які намагалися виїхати з України, використовуючи підробні документи, в тому числі наче видані ТЦК. Зараз для перевірки документів відбується взаємодія з конкретними ТЦК, які видавали відповідні документи (в телефонному режимі), в подальшому це можна буде робити практично в режимі онлайн через інформаційний обмін”, – сказав він.

За словами Демченка, тестується програмне забезпечення, а також обговорюються критерії допуску представників ТЦК до бази даних ДПСУ і навпаки. 

“Практично, коли ця система буде налагоджена, при оформленні особи в пунктах пропуску в прикордонному відношенні інспектори ДПСУ відразу будуть бачити, чи дійсно ТЦК було видано документи відносно вказаної особи”, – зазначив Демченко.