Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Для запобігання стресам: У Міноборони презентували соціальну ініціативу “Родинам захисників”

Членам родин захисників допоможуть налагодити комунікацію з командуванням ЗСУ

Міністерство оборони України презентува  проєкт “Родинам захисників” покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба Міноборони, передає Хронікерс.

“Ідея виникнення з’явилася під час нашого активного спілкування з родинами військовослужбовців, які наразі перебувають у зоні активних бойових дій. Найчастіше у сімей мобілізованих виникають питання, наприклад, через відсутність звʼязку із захисником протягом кількох днів, брак комунікації з командуванням частини, недостатність поінформованості про те, куди звертатися за підтримкою. Тому ми розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші запитання. Проєкт візуалізовано у достатньо інформативний буклет та відповідні три відеоролики соціальної реклами, які покликані допомогти сімʼям військових”, – зазначила заступниця мініста оборони України Ганна Маляр.

Презентований буклет буде доступний у друкованому вигляді у ТЦК та СП, місцевих ЦНАПах та через QR-код на сайті Міністерства оборони. Крім того, Міноборони розпочало поширення соціальної реклами у вигляді відеороликів.