Хронікерс

Гарячі українські новини

У МЗС закликали Грузію не йти на “угоду з дияволом” у відносинах із Росією

Скасування Росією візового режиму з Грузією українські дипломати вважають пасткою

Речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що курс грузинської влади на нормалізацію відносин з росією може дорого коштувати країні. Про це Ніколенко написав у фейсбуку, передає Хронікерс.

“Росія пропонує Грузії укласти угоду з дияволом. А в угоді з дияволом, як відомо, перемагає диявол. Розглядаємо рішення путіна скасувати російські візи для грузинських громадян та відновити авіасполучення як політичну компенсацію за відмову чинної грузинської влади накласти санкції на росію, запроваджені через її напад на Україну, а також уповільнення європейської інтеграції”, – написав він.

Ніколенко підкреслив, що курс Тбілісі на нормалізацію відносин із Москвою відбувається на тлі російської окупації 20% грузинської території, викрадення грузинських громадян, грубого порушення прав і свобод людини на окупованих територіях та заповнення Грузії російськими громадянами.

“У 2008 російські літаки вже прилітали в Грузію, щоб бомбити мирне населення. Зараз вони планують бомбити європейське майбутнє грузинів. Росія не зацікавлена в просуванні Грузії в ЄС та НАТО, її процвітанні та розвитку. Мета Москви – створити умови, за якими прогрес буде неможливим. Доведено на досвіді Білорусі, суверенітет та незалежність якої були поглинуті рф”, – зазначив Ніколенко.

У МЗС України закликали грузинський уряд синхронізувати політику щодо росії із політикою ЄС, а також утриматися від дій, які відкидають подальший європейський рух Грузії.