Хронікерс

Гарячі українські новини

На Миколаївщині прокурор крав речові докази з сейфу: Замінював справжні долари на сувенірні

Зловживаючи службовим становищем, прокурор збагатився на майже 4 мільйони гривень

Колишньому прокурору однієї з окружних прокуратур у Миколаївській області оголошено підозру по справі про заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора, передає Хронікерс.

За даними слідства, перебуваючи на посаді прокурора і будучі у кримінальному провадженні, він заволодів понад 3,8 млн грн, які визнані речовими доказами. Ці кошти зберігались у його службовому кабінеті.

Наразі його звільнено з органів прокуратури. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Як з’ясували журналісти “Української правди”, у січні 2022 року вищевказаний прокурор здійснював процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у справі щодо отримання хабаря. Під час обшуків в одного з фігурантів правоохоронці вилучили понад 118 тисяч доларів.

Суд визнав ці кошти речовими доказами та визначив, що вони мають зберігатись у слідчого поліції. Згодом прокурор переконав суд передати гроші на зберігання йому. Після повномасштабного вторгнення росії прокурор, вважаючи, що місто от-от захоплять окупанти, вирішив “врятувати” гроші. Він поклав у сейф-пакети, де зберігались долари, купюри з написом “сувенір”, а справжні гроші забрав собі.