Хронікерс

Гарячі українські новини

В Умані закінчили пошуково-рятувальну операцію на місці влучання ракети: Загинули шестеро дітей

З-під завалів багатоповерхівки, в яку влучила ракета, врятували 17 людей

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що в Умані пошуково-рятувальну операцію на місці влучання російської ракети у багатоповерхівку завершено. Про це він написав у фейсбуку, передає Хронікерс.

“Рятувальники працювали на межі можливостей, щоб витягнути людей з-під завалів. Залучили важку техніку та спецзасоби. Допомагали поліцейські та добровольці. Врятовано 17 осіб. На жаль, внаслідок російського удару 23 людини загинуло: 22 дістали з-під завалів, ще одна людина померла в лікарні. Серед загиблих – шестеро дітей: троє хлопчиків (півтора, 16 та 17 років) та троє дівчаток (8, 11 та 14 років)”, – написав він.

Слідчі управління організації розслідувань злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту, та криміналісти Головного слідчого управління Національної поліції ідентифікували всі 23 тіла. Працював спеціальний штаб, де прямі родичі загиблих могли здати біологічні зразки для ДНК-порівняння. Ще 2 жінки вважаються безвісти зниклими.

Також внаслідок ракетного удару поранено 9 людей. Медики у супроводі поліції забезпечили оперативну госпіталізацію постраждалих.