Хронікерс

Гарячі українські новини

За добу Сили оборони відбили понад 40 атак на чотирьох ділянках фронту, – Генштаб

Бахмут залишається найгарячішою ділянкою фронту, на інших теж точаться запеклі бої

Упродовж останньої доби росіяни зосередили основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби здійснив понад 40 атак на зазначених ділянках фронту. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає Хронікерс.

Авіація Сил оборони за добу завдала 4 ударів по районах зосередження особового складу і військової техніки окупантів. Підрозділи ракетних військ і артилерії, в той же час, уразили 3 пункти управління, склад боєприпасів та 4 райони зосередження живої сили противника.

Противник продовжує використовувати навчальні заклади тимчасово захоплених територій у власних цілях, облаштовує в них свої військові об’єкти, прикриваючись “живим щитом” зі школярів та викладацького складу.

Так, в населеному пункті Луб’янка Луганської області, в будівлі місцевої школи дислокуються військовослужбовці російських окупаційних військ. При цьому окупанти примушують викладацький склад продовжувати освітній процес з обов’язковим відвідуванням дітьми та викладацьким складом.