Хронікерс

Гарячі українські новини

Це сюжет для кіно, в нас своя історія: Маляр прокоментувала заяву New York Times про контрнаступ ЗСУ

У міністерстві оборони України відреагували на численні сценарії українського контрнаступу

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр після появи статті у New York Times, що контрнаступ ЗСУ відбудеться у травні, і на тлі інших прогнозів заявила, що це більше підходить для сюжетів кіно. Про це Маляр написала у фейсбуку, передає Хронікерс.

“Численні сценарії контрнаступу, які зараз оприлюднюються, можна буде покласти в основу сюжетів кіно. Але то все не про нашу історію. Нашу ми напишемо самі”, – написала вона.

Американське видання зазначило, що за словами американських офіційних осіб, Україна готується розпочати контрнаступ проти російських військ вже наступного місяця, незважаючи на величезні ризики. Оскільки нібито без рішучої перемоги підтримка України з боку Заходу може ослабнути, і Київ може опинитися під зростаючим тиском, щоб розпочати серйозні переговори з росією, а війна може перейти в заморожений стан.

Крім того, стверджується, що Україна отримала від союзників значну кількість артилерії та боєприпасів. А сама операція, ймовірно, розгорнеться на півдні країни – вздовж українського узбережжя Азовського моря, поблизу Криму.