Хронікерс

Гарячі українські новини

В Офісі президента назвали “дивною сенсацією” заявe Washington Post, що Україна готувала удар по Москві

Михайло Подоляк прокоментував появу статті в американському виданні щодо ударів вглби території Росіїї

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк фактично спростував заяву американського видання Washington Post, що на річницю початку війни Україна планувала завдати ударів по Москві, але у Білому домі українське керівництво відмовили від такого кроку. Свою позицію Подоляк виклав у твіттері, передає Хронікерс.

“Одразу одне просте питання. А навіщо нам потрібно було б це робити? Щоб що? Яку задачу вирішила б така одноразова акція? Змінила хід війни? Змусила б росіян втікати? Скасувала б потребу у зброї? Так-от, подібні публікації з обовʼязковим посиланням на “анонімні джерела” виконують лише одну катастрофічну функцію: формують суспільну думку в західних столицях, ніби Україна є нерозумною, інфантильною та імпульсивною країною, якій дорослим людям небезпечно довіряти серйозну зброю”, – зазначив Подоляк.

За його словами, Україна підходить до війни із залізною математичною логікою.

“Нам потрібні далекобійні ракети для знищення російської логістики на окупованих територіях та різні види авіації для захисту неба і знищення російських фортифікаційних споруд. Це є головними складовими успішних контрнаступальних операцій та мінімізації втрат. Може, годі грати у відмовки та підкилимну realpolitik, поки йде війна та гинуть люди?” – написав Подоляк.