Хронікерс

Гарячі українські новини

Україна після переговорів із Польщею розблокувала транзит українського зерна

У ніч з 20 на 21 квітня українська агропродукція знову рушить транзитом через Польщу

Перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко після переговорів у Варшаві повідомила, що транзит українського зерна через Польщу буде відновлено за кілька днів. Про це повідомляє Мінекономіки, передає Хронікерс.

“Ми ставимось до проблем, які виникли у польських колег, з такою самою увагою, як і Польща ставиться до наших проблем. Тому ми маємо оперативно і конструктивно реагувати на цю кризову ситуацію. За результатами переговорів було вирішено, що транзит українських сільськогосподарських товарів через територію Польщі буде розблоковано у ніч з четверга 21 квітня на пʼятницю 22 квітня поточного року”, – повідомила вона.

Уряд України очікує офіційної комунікації від польської сторони щодо технічних аспектів транспортування української продукції територією Польщі.

Заборона на транзит українського збіжжя територією Польщі була запроваджена минулого тижня через те, що частина української агропродукції залишалась на території цієї країни і створювала цінову конкуренцію польським фермерам.