Хронікерс

Гарячі українські новини

“Украерорух” зробив заяву через повідомлення про закриття повітряного простору України до 2029 року

Прогноз “Євроконтролю” щодо повернення цивільної авіації в небо над Україною викликав резонанс

“Украерорух” відповів на звіт Міжнародної Європейської організація з безпеки аеронавігації, в якому йдеться про те, що рух цивільної авіації в небі над Україною не відновиться до 2029 року. Позиція України оприлюднена на сайті “Аероруху”, передає Хронікерс.

“Опублікований прогноз базується на поточній ситуації в авіаційній галузі та конфігурації маршрутів, а саме: закриття повітряного простору України для цивільних польотів через воєнні дії, суттєві обмеження польотів у повітряному просторі Молдови, росії та Білорусі. Ці фактори вважаються такими, що діятимуть до кінця горизонту планування, тобто до 2029 року, – через відсутність на сьогодні інших підтверджених вхідних даних для прогнозування”, – йдеться у заяві.

В “Украерорусі” підкреслюють, що важливо розуміти – “Євроконтроль” не генерує та не використовує воєнні прогнози для створення своїх прогнозів.

“Після появи нових об’єктивних факторів, як то завершення війни та переформатування мережі маршрутів, прогноз Євроконтролю буде оновлено з використанням нових даних. Незважаючи на обставини форс-мажору, викликані військовою агресією російської федерації, Україна повноцінно готується до відновлення польотів у своєму повітряному просторі”, – йдеться у заяві.