Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Окупанти у Запорізькій та Луганській областях збільшили кількість блокпостів, – Генштаб

Командування російських військ посилює контррозвідувальний режим в двох областях

Російські окупанти продовжують посилювати контррозвідувальний режим на тимчасово захоплених територіях. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає Хронікерс.

У Старобільську Луганської області, та навколо міста, збільшилась кількість блокпостів та патрулів. Така ж ситуація у місті Токмак Запорізької області. Побоюючись витоку інформації про місця розташування підрозділів окупантів, загарбники стали обмежувати певні маршрути руху місцевим таксистам.

Разом з тим, ЗСУ продовжують знищувати бази ворога. Авіація Сил оборони за добу завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також було збито ворожий гелікоптер Мі-24 і 6 БпЛА різних типів (2 з них ударні, 4 – розвідувальні).

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили район зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, а також склад боєприпасів противника.