Ситуація в Бахмуті не така оптимістична, як запевняв раніше Пригожин
Власник ПВК “Вагнер” Пригожин визнав, що його найманцям і російьскій регулярній армії не вдалося захопити Бахмут, і українські військові не збираються залишати місто. Слова Пригожина цитує пропагандистське агентство ТАСС, передає Хронікерс.
“Треба сказати чітко, що противник нікуди не йде. У них організована оборона всередині міста, спочатку увздовж залізниці, потім у районі багатоповерхівок західного кварталу міста”, – сказав він.
Більш того, він зазначив, що у ЗСУ є ще одна, “запасна”, лінія оборони, яка проходить по населеному пункту Часів Яр.
- Маляр заявила, що росіяни брешуть Бахмут у кожному повідомленні.