Хронікерс

Гарячі українські новини

Як у Великій Британії військовослужбовці ЗСУ пройшли курс вогневої підготовки (ФОТО)

Тренувальна місія для українських воїнів в Європі триває

У Великій Британії Українські військові пройшли курс вогневої підготовки під керівництвом інструкторів операції «Куду» 5-го батальйону Королівського австралійського полку 1-ї бригади Сухопутних військ Австралійських Сили Оборони. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає Хронікерс.

“Під експертним керівництвом інструкторів Австралійської Армії, задіяних в операції Kudu, новобранці отримали цінний досвід і навички, які допоможуть їм служити та захищати Україну. Розпочавши зі статичної стрільби на 100 метрів, учні переходили до стрільби та пересування в парах і закінчували стрільбами в наступальному бою. Із розвитком навичок новобранців зростала й їхня впевненість, а також покращувалися смертоносність, точність і безпека поводження зі зброєю”, – йдеться у повідомлені.

Новобранцям довелося адаптуватися до різної зброї, тактики та середовища, але інструктори Австралійської Армії наполегливо працювали, щоб забезпечити успіх у навчанні. Навчання також дає змогу інструкторам австралійської армії розвивати свої навички.