Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

В облгазах Фірташа по всій країні проходять обшуки (ФОТО)

БЕБ та СБУ завітали до офісів Регіональної газової компанії

У п’ятницю, 17 березня, співробітники СБУ і БЕЬ прийшли з обшуками до офісів Регіональної газової компанії, які належать олігарху Дмитру Фірташу. Про це повідомляє “Економічна правда”, передає Хронікерс.

Зокрема, обшуки проводили в офісах у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Харкові, Закарпатті, Івано-Франківську та інших містах. У РГК заявили, що співробітників компанії вивели з робочих місць, вилучили телефони та особисті речі, а самі обшуки проводилися із численними порушеннями.

Наприкінці травня 2022 року за клопотанням ДБР суд передав до управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних та міських операторів газорозподільних систем. 

Підставою для такого рішення стала справа Державного бюро розслідувань щодо стягнення орендної плати з облгазів за право користування газовими мережами. Збитки держави оцінили в майже 1,5 млрд грн.