Хронікерс

Гарячі українські новини

Охочих евакуюватися з-під Авдіївки побільшало: Правоохоронці вивозять мирних мешканців з дітьми

Після російського авіаудару по селу Ласточкине, де ракета вбила цивільних у приватному будинку, мешканці звертаються до поліції з проханням про евакуацію

Про це інформує Нацполіція, передає Хронікерс.

Повідомляється, що за два дні правоохоронці вивезли з населеного пункту близько 40 людей, серед яких – маленькі діти. З Очеретиного поліцейські евакуювали чоловіка з інвалідністю, який потребував негайної медичної допомоги.

Співробітники поліції Авдіївки щодня вивозять людей на броньованому транспорті – інакше виїхати під обстрілом неможливо. Під час крайнього рейсу поліцейські забрали з села Ласточкине шістьох людей: маму з двома доньками 3 та 6 років, ще одну жінку з 6-річною донькою та літнього чоловіка. Люди покинули рідні домівки після того, як росіяни поцілили з авіації в житловий будинок і обидва його мешканці загинули. Врятовані родини доставили в Покровськ, надалі вони попрямують до більш безпечних областей.

В смт Очеретине допомоги попросив літній чоловік з інвалідністю, який не ходить. Останніми днями стан його здоров’я різко погіршився. Поліцейські допомогли переправити його до рідних, придбати ліки. Зараз людина отримує необхідне лікування в Дніпрі.

В Ласточкиному наразі залишаються 111 жителів, в Очеретиному – 944 особи, з них 51 дитина. Правоохоронці допомагають людям вижити, доставляють гуманітарну допомогу та закликають евакуюватися.