Хронікерс

Гарячі українські новини

Російському сержанту, що неодноразово гвалтував жінку у Бучі, повідомили про підозру (ФОТО)

Поліція встановила російських військових, які скоїли сексуальні злочини під час окупації Київщини

На Київщині під час окупації російські військові проводили рейди по домівках місцевих жителів, де гвалтували жінок. Зокрема, такі факти встановлені у Бучі. Про це повідомляє Нацполіція, передає Хронікерс.

Під час одного з таких рейдів, військовослужбовці рф зайшли до помешкання, де проживала жінка, її літня мати та малолітня донька. Озброєні загарбники наказали жінці вийти з ними до гаражного приміщення, а у випадку відмови, погрожували зґвалтувати її малолітню доньку. У гаражі старший сержант зґвалтував жінку. Інші військові рф в цей час залишились на вулиці з метою подолання можливого опору з боку родичів та сусідів потерпілої.

Через декілька днів фігурант – мешканець республіки Бурятії – знову прийшов до помешкання потерпілої та повторно вчинив акт сексуального насильства щодо неї.

Слідчим вдалося ідентифікувати воєнного злочинця та зібрати беззаперечні докази його причетності до інкримінованого злочину. На даний час фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28, ч.1 ст.438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюють співробітники СБУ.

Водночас слідчі Нацполіції ідентифікували ще трьох військових рф, які також вчиняли акти сексуального насильства щодо потерпілої.

Після зібрання доказової бази, військовим рф буде повідомлено про підозру.