Хронікерс

Гарячі українські новини

WizzAir з 14 березня не літатиме до Молдови

Відомий лоукостер вважає повітряний простір над Молдовою небезпечним

Авіакомпанія WizzAir призупиняє всі рейси до Кишинева та з Кишинева, починаючи з 14 березня. Своє рішення лоукостер аргументував “останніми подіями в Молдові, а також небезпекою повітряного простору країни”, передає Хронікерс.

“WizzAir уважно стежив за ситуацією з безпекою в Молдові та постійно підтримував зв’язок з різними місцевими та міжнародними органами та установами, щоб забезпечити найвищий рівень безпеки та надійності операцій. Безпека пасажирів і екіпажу залишається пріоритетом номер один для Wizz Air, і в результаті нещодавніх подій у Молдові та високого, але не безпосереднього ризику в повітряному просторі країни Wizz Air прийняв важке, але відповідальне рішення припинити польоти з 14 березня”, – йдеться у заяві компанії.

Після 14 березня Wizz Air запропонує додаткові рейси з міста Ясси у Румунії, що може допомогти громадянам Молдови. Це новий маршрут до Берліна, а також збільшення частоти рейсів до Барселони, Мілана, Бергамо, Болоньї, Риму, Дортмунда, Ларнаки, Лондона, Лутона та Тревізо.

Маршрути з Кишинева до Будапешта та Праги будуть призупинені без прямої альтернативи для їх заміни.