Хронікерс

Гарячі українські новини

Буданов заявив, що не вірить у постачання Китаєм зброї росіянам

Керівник ГУР України не бачить фактів допомоги росії з боку Китаю

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що фактів передачі зброї росії з боку Китаю не має, а сам він не вірить, що це відбудеться. Про це Буданов сказав в інтерв’ю “Голосу Америки”, передає Хронікерс.

“Фактично майже єдиною країною, яка насправді передає більш-менш серйозні озброєння, є Іран. Була інформація, що щось там йшло з Північної Кореї, але у нас немає тому підтвердження. Ну а, скажімо так, інші країни – росія просто намагається придбати будь-де будь-що. Тому що проблеми в них значні. Сербія, на яку так всі в Росії сподівалися, відмовила в передачах озброєнь. Є певні намагання купити через треті країни – більш-менш масштабно ввезти озброєння. Зараз пробують з Мʼянмою. Що з цього вийде, побачимо з часом”, – сказав він.

При цьому він зазначив, що скептично ставиться до заяв про допомогу з боку Китаю.

“Я не поділяю таку думку. Станом на зараз не думаю, що Китай погодиться на передачу озброєнь росії. Я не бачу жодних ознак, які свідчать про те, що навіть оговорюються такі речі.Я керівник розвідки і спираюся, вибачте, не на думку, при всій повазі, окремих людей, а лише на факти. Фактів таких я не бачу”, – зазначив Буданов.