Хронікерс

Гарячі українські новини

Поліція накрила потужний наркокартель з мільйонами доларів щомісячного прибутку (ФОТО, ВІДЕО)

Правоохоронці України провели масштабну операцію з ліквідації великого наркокартелю

Понад 1200 правоохоронців провели спецоперацію і затримали 37 учасників злочинної спільноти з реалізації наркотиків «Двадцятівські», у тому числі десять лідерів. Наркокартель заснували троє мешканців Кривого Рогу. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції, передає Хронікерс.

У результаті обшуків вилучено зброю, боєприпаси, наркотики, гроші в національній та іноземній валюті. За попередніми даними, щомісячний прибуток фігурантів від продажу наркотиків сягав понад мільйон доларів США.

Мережа наркокартелю складалася з трьох злочинних організацій та шести організованих груп. Організатори ретельно підбирали “персонал” і надавати перевагу особам, які мали хороші фізичні дані та зв’язки серед осіб, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

При цьому, аби зберегти автономію і ускладнити процес документування злочинної діяльності, представники відокремлених ланок майже не контактували один із одним. Таким чином затримані правоохоронцями збувачі не володіли інформацією про діяльність усього наркокартелю. 

Для безперебійного виготовлення метамфетаміну фігуранти організували діяльність мережі нарколабораторій в орендованих гаражних приміщеннях та в квартирі у Кривому Розі. Їх потужності дозволяли у промислових масштабах виготовляти щомісяця до 40 кг готових психотропів. При цьому ринок збуту наркотичних засобів охоплював майже всі регіони України.

За результатами проведення понад 200 одночасних обшуків поліцейські вилучили наркотичні засоби і психотропні речовини, а також прекурсори. Окрім цього, вилучено 310 тисяч доларів США, 103 тисячі євро та понад 500 тисяч гривень, зброю та набої різного калібру, боєприпаси, більше двох десятків банківських карток і мобільних телефонів, «чорнові» записи про виготовлення та збут наркотиків, дані дилерів, «клієнтів» та боржників, а також 40 автомобілів, старовинні книги та ікони.

На даний час всім затриманим повідомлено про підозру за кількома статтями.