Хронікерс

Гарячі українські новини

Під час землетрусу у Туреччині ймовірно загинули двоє українців, – МЗС

Серед жертв жахливого землетрусу у Туреччині за попередніми даними могли бути громадяни України

Речник МЗС Олег Ніколенко повідомив, що є підстави вважати, що серед загиблих під час землетрусу у Німеччині могли бути і двоє громадян України. Про це Ніколенко написав у фейсбуку, передає Хронікерс.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

“Як повідомила турецька сторона, внаслідок землетрусу ймовірно загинули двоє громадян України. Посольство нині перевіряє цю інформацію та вживає заходів задля встановлення осіб загиблих. Відомо також про 4 постраждалих українців. Вони отримали легкі тілесні ушкодження, загроз їхньому життю немає, госпіталізації вони не потребують. Постраждалі забезпечені тимчасовим житлом і продуктами харчування”, – повідомив Ніколенко.

За його даними, дипломати вже розшукали 38 громадян, взаємодіють із турецькими рятувальними службами задля пошуку інших 19 українців, які не виходять на зв’язок.

Крім того, МЗС готується відправити українських консулів в місто Газіантеп. Дипломати посольства зможуть прибути в зону стихійного лиха, щойно дозволить ситуація на тлі оголошеного режиму надзвичайного стану в Туреччині.