Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Польську мову можуть включити до переліку предметів під час складання НМТ - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Польську мову можуть включити до переліку предметів під час складання НМТ

Україна розглядає можливість більш тісної гуманітарної співпраці із Польщею

Віце-прем’єрка Ірина Верещук повідомила, що польську мову можуть включити до переліку предметів, які будуть здавати абітурієнти під час НМТ. Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції, передає Хронікерс.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

“Об’єднання з поляками – запорука сталого розвитку та безпеки. Освіта і мова – це головні інструменти, з яких починається таке об’єднання. Маємо переходити до конкретних дій. Перший крок – вивчення мов країн-сусідів. І цей крок має бути обопільним: поляки готові включити українську мову як іноземну до переліку навчальних предметів. В той же час українська сторона має розробити стратегію складання іспитів з польської мови. І якщо для цього потрібно вносити зміни до законодавства, необхідно розпочинати цей процес вже сьогодні”, – зазначила вона.

Верещук повідомила, що на даний час для громадян Польщі в МОН України опрацьовують алгоритм визнання та зарахування результатів Egzamin maturalny (польська матура) при вступі до українських навчальних закладів.