Хронікерс

Гарячі українські новини

Коли порахують “Леопарди”: Міністр оборони Німеччині приїде в Україну у найближчі тижні

Борис Пісторіус заявив, що перший закордонний візит на новій посаді здійснить в Україну

Новий міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус після зустрічі у Рамштайні повідомив, що перший закордонний візит на цій посаді здійснить в Україну. І станеться це найближчим часом. Про це Пісторіус повідомив в інтерв’ю Bild, передає Хронікерс.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

“Можна сказати точно, що я скоро поїду в Україну. Ймовірно, навіть протягом наступних чотирьох тижнів. У п’ятницю я зустрів свого українського колегу у Рамштайні для інтенсивного обміну думками. Олексій Резніков – дуже доступна, відкрита людина, яка точно знає, чого хоче”, – сказав Пісторіус.

Він заявив, що в Європі точиться війна, а Україні дуже потрібна військова допомога.

“Коли вирішиться питання з поставкою Україні “Леопардів”? Ми ведемо дуже тісний діалог з цього питання з нашими міжнародними партнерами, перш за все зі США. Щоб бути добре підготовленим до можливих рішень, я доручив своїй команді все перевірити – наявність і стан танків, щоб ми не втрачали час без потреби, якщо станеться найгірше”, – зазначив міністр оборони Німеччини.

Слід зазначити, що німецькі ЗМІ повідомила, що колишні міністр оборони країни Крістіне Ламбрехт дала команду не проводити «інвентаризацію» танків, щоб це не стало приводом стверджувати, що Німеччина готова їх передати Україні і не посилювати тиск на канцлера Олафа Шольца.