Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
США до кінця року можуть оголосити про передачу Україні комплексів Patriot - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

США до кінця року можуть оголосити про передачу Україні комплексів Patriot

Адміністрація Джо Байдена розробляє плани передачі Україні сучасник комплексів ППО

У Білому домі можуть ще до кінця року оголосити про передачу Україні ЗРК Patriot в рамках військової допомоги. Про це CNN повідомили джерела в адміністрації Джо Байдена, передає Паляниця.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

План Пентагону ще має бути схвалений міністром оборони Ллойдом Остіном, перш ніж він буде відправлений на підпис президенту США Джо Байдену. Повідомляється, що Україна закликає США надіслати передову систему протиповітряної оборони великої дальності, яка є високоефективною для перехоплення балістичних і крилатих ракет.

Невідомо, скільки ракетних установок буде надіслано, але типова батарея Patriot включає в себе радар, який виявляє та супроводжує цілі, комп’ютери, енергетичне обладнання, станцію керування бойовими діями та до восьми пускових установок, кожна з яких містить чотири готові до стрільби ракети.

Очікується, що після затвердження планів ЗРК Patriot будуть відправлені упродовж кількох днів, а українців навчатимуть їх використовувати на базі армії США в Графенвері, Німеччина.