Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У штабі окупантів під Лиманом виявлено списки полонених та анкети колаборантів

ДБР виявило в одному зі звільнених населених пунктів Донеччини штаб окупантів з важливою документацією
Після звільнення силами оборони міста Лиман на Донеччині, працівники ДБР розпочали заходи із документування злочинів, вчинених російськими загарбниками та їх пособниками, передає Паляниця.інфо з посиланням на преслужбу ДБР.

У населеному пункті Яцьківка під Лиманом працівники ДБР виявили штаб окупантів, що розмістився в одному з приватних будинків. У будівлі знайдено списки полонених та незаконно заарештованих людей. З-поміж іншого вилучено документи з даними осіб та анкети кандидатів на посади, які вирішили працювати на загарбників у захоплених підприємствах та організаціях.

“Стабілізаційні заходи у деокупованому Лимані тривають. Проводяться першочергові слідчі дії, зокрема й у межах вже відкритих кримінальних проваджень відносно місцевих зрадників та колаборантів”, – зазначили правоохоронці.

Слідчі продовжують збирати доказову базу причетності фігурантів до співпраці з окупантами та проведенні підривної діяльності проти державної цілісності та суверенітету України. Вилучено мобільні телефони, карти пам’яті та іншу техніку. Зібрано свідчення місцевих мешканців про вчинення правопорушень. Заходи проводяться спільно з працівниками інших правоохоронних органів.