Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Тотальна економія: Прем’єр Шмигаль розповів про готовність до опалювального сезону - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Тотальна економія: Прем’єр Шмигаль розповів про готовність до опалювального сезону

Уряд України відзвітував про готовність України до опалювального сезону, але закликав економити енергоресурси

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну заявив, що загальна готовність України до початку опалювального сезону складає близько 90%, передає Паляниця.інфо.

За його словами, нинішня зима буде найскладнішою в історії країни, тому закликав на місцях вживати заходів для економії енергоносіїв. Зокрема, максимально змістити побутове та промислове споживання електроенергії на нічні години. Він також наголосив на критичній необхідності вчасно сплачувати за отримані комунальні послуги.

Шмигаль також розповів про підготовку антикризового реагування.

“Маємо бути готові до терористичних актів росії проти нашої енергетичної інфраструктури. Підготовлено план максимально заощадливого та ефективного використання наявного ресурсу газу. Саме тому середня температура в оселях українців цієї зими може бути нижчою, ніж у минулі роки. Зараз таку політику впроваджують більшість країн Європи”, – зазначив прем’єр.

На даний час уряд працює з партнерами щодо демілітаризації Запорізької атомної електростанції. За словами Шмигаля, без ЗАЕС енергосистема України в зимовий період працюватиме з максимальним навантаженням.