Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Скандал у твіттері: Українці зібрали мільйони гривень на підручник з історії для Маска - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Скандал у твіттері: Українці зібрали мільйони гривень на підручник з історії для Маска

Так звані “мирні ініціативи” Ілона Маска у соцмережах викликали обурення у всьому світі

Українці зібрали 2,3 мільйони гривень після заклику купити підручник з історії для відомого мільярдера Ілона Маска після його скандальних твітів щодо поступок росії заради миру, передає Паляниця.інфо з посиланням на телеграм-канал благодійного фонду Сергія Притули.

“Збір на підручник з історії пану Ілону закрили!  Загалом зібрали фантастичну суму у 2,3 млн грн. На ці кошти купимо сам підручник і партію рацій Motorola R7 для ЗСУ”, – йдеться у повідомлені.

3 жовтня Ілон Маск написав твіт-опитувальник, в якому виклав свій погляд, як найскоріше закінчити війну. Він містив три пункти: проведення референдумів на окупованих територіях під наглядом ООН, формальне включення Криму до складу рф, а також нейтральний статус України.

Твіт викликав обурення не тільки в українців, але і по всьому світу. Станом на 4 жовтня майже 60% тих, хто взяв участь в опитуванні, відкинули ініциативи Маска. На тлі скандалу акції компанії Tesla, якою володіє Маск, впали майже на 9%.

Пізніше Маск написав, що, на його думку, все одно війна закінчиться так, як він написав, враховуючи, що в рф лише часткова мобілізація, а може бути загальна, а чисельність населення росії втричі більша. Більш того, він висловив побоювання щодо можливого початку ядерної війни, якщо росіяни відчують загрозу втрати Крима.

Президент України Володимир Зеленський відреагував на заяви Маска своїм опитуванням: який Маск вам подобається більше – той, що підтримує Україну, або той, хто підтримує росію?

Згодом Маск заявив, що все ще підтримує Україну, але боїться ескалації війни, яка завдасть шкоди не тільки Україні, але й всьому світу.