Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У Туреччині спустили на воду перший корвет, збудований для ВМС України (ФОТО)

корвет

До складу ВМС України новий корвет мають прийняти у 2024 році

У неділю, 2 жовтня, в Стамбулі на військовій верфі підприємства Istanbul Naval Shipyard спустили на воду перший корвет класу Ada, який будується на замовлення Військово-Морських Сил ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України, передає Паляниця.інфо.

Корвет “Гетьман Іван Мазепа” буде адаптований до всіх існуючих типів протикорабельних ракет. Планується, що його приймуть до складу ВМФ України у 2024 році. Він має замінити флагман українського військового флоту “Гетьмана Сагайдачного”, який був затоплений у Миколаєві відразу після повномасштабного вторгнення росії. Міністр оборони Олексій Резніков пояснював, що це було зроблено, аби він не дістався ворогу.

“Гетьман Іван Мазепа” – це перший з двох корветів цього класу, який заклали у Туреччині у вересні 2021 року. Наприкінці грудня на суднобудівному підприємстві в Стамбулі почали збирати корпус корвета.