Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У Києві повертається масковий режим

Жителів столиці закликають почати носити маски та вакцинуватися від COVID-19

Киян закликають повернутися до носіння масок через стрімке поширення коронавірусу. У зв’язку з цим міська влада закликає киян повернутися до носіння масок у публічних місцях, передає Паляниця.інфо з посиланням на пресслужбу КМДА.

Відповідні рекомендації затвердив Штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Респіратори, захисні маски закликають носити у громадському транспорті, місцях обслуговування відвідувачів, навчальних закладах.

Також підприємців просять оновити маркування щодо носіння масок та дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами.

У КМДА нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу короновірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ “Gulliver”, “River Mall”, “Універмаг “Україна”. Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.