Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Світить довічне: ДБР затримало колаборантку з Куп’янська, що збирала “податки”для окупантів

На Харківщині затримали головну інспекторку ГУ ДПС в Харківській області, що під виглядом податків збирала для окупантів данину

Працівники ДБР затримали головну державну інспекторку Куп’янського відділу ГУ ДПС у Харківській області, яка під час тимчасової окупації міста перейшла на бік рашистів.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР, передає Паляниця.інфо.

Як повідомили в Держбюро розслідувань, державна інспекторка Куп’янського відділу ГУ ДПС у Харківській області допомагала окупантам збирати данину з місцевого населення, яку окупанти називали “податками”. Саме за її допомоги загарбники ставили на свій облік місцевих підприємців і змушували сплачувати гроші за дозволи на ведення підприємницької діяльності.

Після звільнення Куп’янська колаборантка втекла до батьків у місто Чугуїв, де її затримали працівники ДБР. Їй повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Процесуальне керівництво здійснює Харківська обласна прокуратура.