Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Розвідка НАТО вважає вірогідним випробування росією новітньої торпеди “Посейдон”

Атомний підводний човен “Бєлгород” вийшов в море, підозрюють, що для випробування нової ядерної зброї

Розвідка НАТО припускає, що росія вивела в море підводний човен “Бєлгород” для можливого випробування торпеди “Посейдон” з ядерною боєголовкою, здатної, за заявленими характеристиками, знищити такі мегаполіси, як Лос-Анджелес чи Нью-Йорк, передає Паляниця.інфо з посиланням на італійське видання La Repubblica.

Видання зазначає, що у звіті розвідки, надісланому союзникам по НАТО, підкреслюється, що “Бєлгород”, який здано в експлуатацію у липні 2022 року, пішов у бік арктичних морів, і є побоювання, що його місія полягає саме в тому, щоб вперше в історії випробувати торпеду з ядерною боєголовкою “Посейдон”, яку часто називають “зброєю Апокаліпсису”.

Підводний човен К-329 “Бєлгород” вважається прототипом нової концепції війни, задуманої росією після повернення напруженості у відносинах зі США. Мета його створення – повернути росіянам стратегічну перевагу. Торпеда “Посейдон” здатна подолати відстань 10 тисяч кілометрів під водою, а потім вибухає біля узбережжя, викликаючи радіоактивне цунамі. Стверджується, що вона невловима для радарів. Сполучені Штати створили мережу супутників з інфрачервоними датчиками саме для виявлення відльоту російських ракет. Натомість супутники не бачать, що відбувається в морських глибинах: торпеда була сконструйована так, щоб випромінювати дуже мало тепла та рухатися безшумно зі швидкістю понад сто кілометрів на годину.

Останніми днями “Бєлгород” часто згадується в аналізах щодо диверсій на газопроводі Nord Stream. Але західна розвідка впевнена, що він ніколи не виходив з Білого моря. Тепер він почав рух.

Разом з тим, експерти сумніваються, що росія і справді готова до випробування “Посейдону”. Деякі випробування і справді проводилися у 2015 році, але запусків з “Бєлгорода” ніколи не відбувалося. На думку аналітиків, торпеда ще в стадії розробки.