Хронікерс

Інформаційний знак якості

4,8 млн грн збитків на купівлі томографа для лікарні на Закарпатті: Підозрюють двох службових осіб, – БЕБ

Обладнання та додаткові комплектуючі для томографа закупляли за завищеною вартістю

Понад 4,8 млн грн втратив місцевий бюджет через закупівлю комп’ютерного томографа за завищеною вартістю для одного з медзакладів Закарпаття. Детективи ТУ БЕБ у Закарпатській області повідомили про підозру двом службовим особам комунального підприємства, причетним до реалізації протиправної схеми.

Про це повідомляє БЕБ у Закарпатській області, передає «Хронікерс».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Як з’ясувалося у ході слідства, службові особи медичного закладу під час проведення публічної закупівлі комп’ютерного томографа забезпечили придбання обладнання та додаткових комплектуючих до нього за завищеною вартістю.

«За результатами проведених судових експертиз встановлено, що внаслідок протиправних дій фігурантів місцевому бюджету завдано понад 4,8 млн грн збитків», – кажуть у БЕБ.

У межах досудового розслідування правоохоронці провели санкціоновані обшуки, під час яких вилучили документацію та інші матеріали, що підтверджують обставини вчинення кримінального правопорушення.

На підставі зібраних доказів двом службовим особам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Досудове розслідування триває. Встановлюються всі обставини правопорушення та інші особи, причетні до реалізації протиправної схеми.